Karedent – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Referanslarımız

Gerçek Hasta Yorumları

Aşağıdaki okuyacağınız yorumlara aynı zamanda Google Business rehber kaydımızda da rastlayabilirsiniz. Size son derece şeffaf bir hizmet sunduğumuzu her alanda görebilirsiniz.

Volkan KatıVolkan Katı
12:13 08 Feb 23
Ağız sağlığı ile ilgili tüm işlemleriniz için rahatlıkla gidebileceğiniz, tüm doktor ve diğer çalışanlarına rahatlıkla güvenebileceğiniz mükemmel bir sağlık merkezi.
sila Cakirsila Cakir
00:24 02 Aug 22
Tavsiye üzerine gittim Emre bey işinde çok başarılı çok memnun kaldım. Ortadontide tedavimiz sürmekte Aslı hanım çok kibar ve güler yüzlü bizde başka hastalara tavsiye ediyoruz.doktor ve çalışanlarına tşk ediyorum 💯
Rabia KarakurtRabia Karakurt
13:28 24 May 22
Tavsiye üzerine gittim iyikide gitmişim.Şakir bey çok profesyonel ve işini severek yapan bir diş hekimi üstelik çokta nazik ve güleryüzlü. Diğer çalışanlarıda çok ilgililer hepsine teşekkür ediyorum 5 değil 10 yıldızı hakediyorlar şiddetle tavsiye ediyorum 💎
Fatih DaşkınFatih Daşkın
08:24 14 Mar 21
Diş temizliği, dolgu, kanal tedavisi, normal diş çekimi, implant kısaca diş ile ilgili akla gelebilecek tüm işlemlerimi burada yaptırdım. Başta Dr Şakir Bey olmak üzere tedavilerde emeği geçen tüm doktorlarıma teşekkür ederim. Hepsi de işinde çok bilgili ve tecrübeli. Hastalarla iletişimleri çok güzel. Bu noktada Şakir beye ayrı bir parantez açmak istiyorum. Ben hayatımda bu kadar kibar, beyfendi, samimi bir doktor görmedim. Tüm doktorlarıma ve çalışanlarına tekrar teşekkür ederim.
nalan gebesnalan gebes
09:17 07 Jan 21
Ailecek gittiğimiz ve çok ama çok memnun kaldığımız dış merkezi ben Emre beyin hastasıydım 3 yıl önce 2 tane implant ve üst dişlerime protez yaptırdım ayrıca dis çekimi ve kanal tedavisi oldum küçük oğluma dolgu yaptırdık sorunsuz ağrısız işlemler gerçekleştirdik.Calisanlari ilgili temiz hem doktorluk hem yaklaşım acısından herkese tavsiye edeceğim bir yer. Fiyatları da bence çok abartılı değil en azından liste fiyatı benim Emre bey de proteze ödediğim fiyatı arkadaşım aynı zamanda sincan da gittiği dişçiye ödedi.
js_loader
3-13-2
2-12-2
1-11-2