Karedent – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Biz Karedent Ailesiyiz

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan merkezimiz, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve memnuniyeti hedef belirlediği başarıya ulaşma konusunda en iyi şekilde değerlendirmektedir. Merkezimiz hizmet verdiği branşlarda standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonu ile insan sağlığına yararlı olacağına inandığı tecrübeleriyle hizmet vermektedir.

Amacımız her hastamızın yüksek standartlarda diş tedavilerini gerçekleştirmek ve onların özgürce gülebilmelerini sağlamaktır.

Misyonumuz

Amacımız her hastamızın yüksek standartlarda diş tedavilerini gerçekleştirmek ve onların özgürce gülebilmelerini sağlamak.

Vizyonumuz

Ankara bölgesinde Ağız ve Diş Sağlığı alanında hasta memnuniyetini esas alarak anlaşmalı kurum ve kuruluşlarımız ile kalite standartlarımızı daima yükselterek güvenli, huzurlu bir diş sağlığı merkezi ortamı sağlamak.

Neden Biz?

13 yıllık tecrübemiz, uzman doktor kadromuz, genel anestezi, sedasyonu ve steril ortamımız ile sizlere en iyi tedaviyi sunmaktayız.

Nasıl Yapıyoruz?

Hastalarımızın çene, yüz ve gülümsemelerine uygun tedavi planlarını modern diş hekimliği pratiklerinden faydalanarak uygulamaktayız.

Misyonumuz - Vizyonumuz

Sağlıklı Dişler Mutlu Gülüşler

Karedent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak  çağdaş diş hekimliği yöntemlerinden faydalanarak hastalarımıza en güzel gülümsemeyi kazandırmaya çalışıyoruz. Polikliniğimizde diş hekimliği branşlarının tümü eksiksiz olarak uygulanmakta olup özellikle estetik diş hekimiği, implant cerrahisi, ortodonti alanlarında yoğun olarak hizmet vermekteyiz.

Merkezimizin Fotoğrafları

Randevu oluşturmak ister misiniz?

Randevu panelimiz sayesinde istediğiniz hekimden istediğiniz zaman diliminde randevu oluşturabilirsiniz.